Kód: 2325 | Značka: Fox-plenky

Noční XL kalhotová plenka PAT

489 Kč
Můžeme doručit do:
1.2.2022
Kategorie: Jednovelikostní kalhotkové plenky
Záruka: 2 roky
VYROBENO V ČR
VYROBENO V ČR

Noční kalhotová plenka

 je ideální na noc a pro větší děti, kterým už savostí jednovelikostní kalhotové plenky nestačí. 

Sedne dětem od 6 kg do 18 kg (dle proporcí dítěte). Výšku sedu lze upravit pomocí zmenšovacích patentek na čtyři velikosti  a obvod kolem bříška nastavíte přesně na míru patentkami.

 Plenka je tvořena ze tří vrstev. Zvrchu je vysokogramážní bambusové froté ( 420g/m² ), uvnitř je vrstva vysokogramážního biobavlněného beránka ( 420g/m² ) a dotykovou vrstvu tvoří bambusové froté střední gramáže. 

Celá plenka je bez polyesteru (kromě nití) a díky přírodním materiálům výborně saje. Součástí je 70 cm dlouhá vkládací plenka, kterou lze poskládat dle potřeby pro chlapečky víc dopředu, nebo holčičkám na střed. Vkládačka je v přední části přišitá k plence, nemusíte jí proto při přebalování hledat mezi ostatními (je ze stejných vysokogramážních materiálů jako plenka).

Separační plenka není součástí, pokud Vy nebo Vaše miminko upřednostňujete pocit sucha před přírodními materiály, můžete separační plenku dokoupit zde.


Složení:

Vnější vrstva: 60% viskoza (bambus), 40% bavlna (bio)
Vnitřní vrstva: 100% bavlna (bio)
Dotyková vrstva: 60% viskoza (bambus), 40% bavlna (bio)

Údržba:

  gin_sym_was_60_mild – kopiegin_sym_dry_low – kopiegin_sym_iro_not – kopiegin_sym_ble_not – kopiegin_sym_pro_dry_not – kopie

Na plenku je třeba použít svrchní kalhotky, na nezmenšenou nejlépe XL natahovací. Při praní nepoužívejte aviváž, mohla by zanášet vlákna a tím snižovat savost plenky. Maximální savosti plena dosáhne až po několika vyprání.

Navrženo a vyrobeno v České republice z materiálů certifikovaných pro děti do 3 let.