Jednovelikostní kalhotová plenka PAT květinky

Kód: 4616
Značka: Fox-plenky
319 Kč
Vkládací pleny navíc
Můžeme doručit do:
9.6.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednovelikostní kalhotová plena od Fox-plenky je vhodná pro děti od 4kg do 15kg (dle proporcí dítěte). Výšku sedu lze upravit pomocí zmenšovacích patentek na čtyři velikosti  a obvod kolem bříška nastavíte přesně na míru patentkami.

 Plenka je tvořena ze čtyř vrstev. Zvrchu je bavlněný úplet, dotykovou vrstvu tvoří příjemné bambusové froté, které po vyprání nehrubne. Uvnitř plenky je další vrstva bambusového froté, na kterém je všitý obdélník z biobavlněného beránka, takže saje nejvíce tam, kde je potřeba a přitom zůstává příjemně tenká v ostatních částech. Savost lze zvýšit přidáním vkládací pleny. (Není součástí)

! Od ledna 2020 malá změna - plenka má oproti předchozí verzi prodloužené uši o 2 cm na každé straně a středový patentek v jiné barvě !


Složení:

Vnější vrstva: 95% bavlna, 5% elastan
Vnitřní vrstva: 80% viskoza (bambus), 20% polyester + 100% biobavlna
Dotyková vrstva: 80% viskoza (bambus), 20% polyester

Údržba:

         gin_sym_was_60_mild – kopie  gin_sym_dry_low – kopie gin_sym_iro_not – kopie  gin_sym_pro_dry_not – kopie  gin_sym_ble_not – kopie

Na kalhotovou plenku je třeba použít svrchní kalhotky. Při praní nepoužívejte aviváž, mohla by zanášet vlákna a tím snižovat savost plenky.

Navrženo a vyrobeno v České republice z materiálů certifikovaných pro děti do 3 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kalhotkové plenky
Záruka: 2 roky